Jack Kampmann (1914-1989)

Litografi, Komposition med hus, signeret og dateret 1985 samt nr. 192/310, 50 x 60/CD

Katalognr. 778

Hammerslag 500,-

Norman Cherner

6 Pretzel chairs...