Jan Frans van Bloemen, efter (1700-tallet)

Parti fra Italien med personer i klassiske gevanter, olie på lærred, fremstår krakeleret, betegnet på bagsiden, 47 x 36

Katalognr. 829

Hammerslag --- Ej solgt ---,-