Jeppe Jeppesen

Håndkoloreret kobberstik, med vandfarve, Arreskov Sø samt Skoven, sign. og dateret ’82 og ’88, 35 x 35/CD

Katalognr. 729

Hammerslag 0,-

Johannes Larsen

Klukflaske med 2...