Jo Hammerborg for Fog & Mørup

Nova loftsbelysning, messing, fremstår med brugsspor/ridser samt lidt anløbet, dia. 40 cm.

Katalognr. 231

Hammerslag 500,-

PH5 loftsbelysni...

Peter Løvig Nielsen

Fritstående skr...