Jo Hammerborg for Fog & Mørup

Standerlampe, model Junior, fod, skærm og stamme af brunlakeret metal, fremstår med enkelte ridser og med brugsspor, h. 121 cm.

Katalognr. 349

Hammerslag 500,-

Høj skænk, top...

Nexø Møbelfabrik

Reol på høje b...