Jørgen Nash

Litografi, sign. og nummereret med blyant, 94/300, 1976, 63 x 45/CD

Katalognr. 674

Hammerslag 350,-

Dansk design

Entrémøbel, te...

Dansk design

Bænk af massiv ...