Jørgen Ploug (1876-1938)

Blomster, olie på lærred, signeret og dateret 1908, fremstår med enkelte afskalninger, 34 x 42

Katalognr. 975

Hammerslag 300,-

Carlos Bolt

Blomsteropstilli...

Mælkebøtter, o...