Johan Ulrik Bredsdorff (1845-1928)

Lyngbakker i Vendsyssel, olie på lærred, dateret 1874 på ramme, 38 x 59

Katalognr. 572

Hammerslag 300,-

Chaiselong

Rokokoform, ubet...