Johannes Larsen (1867-1961)

Sø med and, dateret og signeret med monogram, 1920, olie på lærred, erhvervet direkte fra kunstneren af nuværende ejers familie, 57 x 72/ CDIMG_0411

Katalognr. 678

Hammerslag 39.500,-

Rud. Rasmussen

Bord af mahogni ...