Johannes Larsen (1867-1961)

Dax – portræt af Dyrlæge Niels Chr. Caspersens gravhund på stol, akvarel, sign. og dat. med blyant 1914, 25 x 32/CD

Katalognr. 806

Hammerslag 7000,-