Træsnit på japanpapir, Hjort i skoven, signeret i bly og dateret 1925, 43 x 47, fremstår med fugtpletter
Send os en forespørgsel
Har du spørgsmål angående Johannes Larsen (1867-1961), eller ønsker du detaljerede billeder eller information.
Kan du sende os en forespørgsel gennem formularen herunder.
Johannes Larsen (1867-1961)
Katalognr. 487
Hammerslag -,-