Johannes Larsen (1867-1961)

Træsnit på japanpapir, Hjort i skoven, signeret i bly og dateret 1925, 43 x 47, fremstår med fugtpletter

Katalognr. 487

Hammerslag -,-

Afghan

285 x 193, frems...