Just Andersen

Par hankevaser med rillet korpus og udsvunget munding, discometal, stemplet 1925, h. 20,5 cm., fremstår med enkelte små overfladeridser

Katalognr. 8

Hammerslag 2.400,-

Per Weiss

Kuglevase, celad...

Arne Bang

Skål af stentø...