Just Andersen

Hankevase, discometal, stemplet og nummereret D136, fremstår med brugsspor, h. 16,5 cm.

Katalognr. 18

Hammerslag 850,-

Stelton

Vinkøler og iss...

Lyngby porcelæn

Gulvvase, hvidt ...