Karl Aage Riget (1933-2001)

Litografi, betitlet sort casino, signeret, K. Riget prøvestryk, 56 x 52 /CD

Katalognr. 388

Hammerslag 850,-

Erik Buch

Armstol, teaktr...

Joan Mirò (1893-1983)

Litografi, kompo...