Kay Bojesen

Sangfugl, Otto, rød- og sortlakeret træ, stemplet under bund, minimale brugsspor, l. 15 cm., h. 15,5 cm.

Katalognr. 234

Hammerslag 500,-

Figur, B&G

Ballerina, nr. 2...

Edith Pedersen

Polynesisk kvind...