Knud Edsberg (1911-2003)

Køer og hest på mark, sign. Edsberg, olie på lærred, 70 x 100/CD

Katalognr. 746

Vurdering 1.000,-

Parti med å og...

Ole Lynggaard

Hvidtjørn ring...