Krenit skål

Blå og sort emaljeret metal, ustemplet, fremstår med lette brugsspor, dia. 25 cm.

Katalognr. 44

Hammerslag 300,-

Ukendt keramiker

Kande af glasere...

Eslau

2 vaser med rifl...