Lars Hellsten for Orrefors

Vase, kunstglas, signeret og nummereret i bund, 969520 og EA 1-90, én side fremstår med ridser, h. 18 cm.

Katalognr. 25

Hammerslag 400,-

Gunnel Nyman

Vase med indblæ...

Bronzefigur

Kvindefigur, usi...