Lars Nørgaard

Komposition, litografi, sign. og nummereret med blyant, 193/ 500, 85 x 60

Katalognr. 215

Hammerslag 450,-

Ericsson

Cobra telefon, s...

Bjørn Wiinblad

Vægur, 9 farved...