Lars Swane (1913-2002)

Får på græs, olie på lærred, sign. og dat. 1950, fremstår med reperation på lærred, 137 x 150 /CD

Katalognr. 206

Hammerslag 500,-

Vico Magistretti

Lysekrone, model...