Laura Brun-Pedersen (f. Scheelke, 1883 – 1961)

Gammelt bindingsværkshus med høns, olie på lærred, fremstår med reparationer på lærred, trænger til rens, sign. L. Scheelke, 69 x 62/CD

Katalognr. 661

Hammerslag 0,-