Lille sølvskrin

Rigt dekoreret med puttier og bladværk i relief, indvendigt forgyldt, stemplet CW samt 835, 10 x 7 x 2,3 cm., vægt ca. 161, 1 g.

Katalognr. 912

Hammerslag 400,-