Marie Klariis for Holmegaard

Gorgous vase, røgfarvet kunstglas, fremstår med små ridser, brugsspor samt lille afslag ved munding, dia. 30 cm., h. 41 cm.

Katalognr. 331

Hammerslag 200,-