Michael Ancher (1849-1927)

Studie af pige, olie på plade, fremstår med reparation og retouchering, sign. m.a. i øverste venstre hjørne, 51 x 39IMG_1286 IMG_1287

Katalognr. 705

Hammerslag 8.800,-

A. Keller?

Nordafrikansk ky...