Nanna Ditzel

2 spisebordsstole, Trinidad, stel af stål, fremstår med brugsspor og ridser, produceret hos Fredericia Furniture

Katalognr. 177

Hammerslag 1.100,-

Jason Møbler

Sjældent skakbo...

Nanna Ditzel

Rundt bord, plad...