Nova Møbler

Sofabord, teaktræ, med underhylde af sjeneflet, opsat på messingbøjler, produceret hos Nova Møbler og med brændemærke herfra, fremstår med lidt ridser/brugsspor i plade, 150 x 51 x 50 cm.

Katalognr. 187

Hammerslag 800,-