O.D. Ottesen (1816-1892), tilskrevet, usigneret

Vindrueklase, olie på lærred, opsat på plade, betegnet på bagsiden, fremstår med krakeleringer samt flere reparationer på lærred, 35 x 26

Katalognr. 661

Hammerslag 0,-