P.O. Hansen (1927-2020)

Komposition, betitlet Grafiske Fjeld II, signeret POH, dateret 2010, olie på lærred, 80 x 70 /CD

Katalognr. 221

Vurdering 5.000,-

Ankerkrone, PH 3...