Per Arnoldi

Kompositioner, 2 litografier, signeret og nummereret, begge 70/80, fremstår med brugsspor, 89 x 61

Katalognr. 959

Hammerslag 600,-

Evald Pedersen

Opstilling på b...

Dansk møbelarkitekt

Sofabord, palisa...