Per Henriksen (f.1955)

8 litografier, kompositioner, signeret og dateret 1989, nr. 63/75 samt et prøvetryk, fremstår uden rammer, 25 x 34,5, /CD

Katalognr. 984

Hammerslag 300,-

Kingo, 1970’erne

Bordlampe, glase...

Armstol, fineret...