Per Kirkeby

12 litografier i 10 rammer, Det genskabte køkken, mappe med opskrifter af Søren Gericke medfølger, 27/120, signeret og nummeret med blyant, erhvervet hos Galerie Moderne Silkeborg, 41 x 54, 55 x 42 og 90 x 62/CD829J 829I 829H 829G 829F 829E 829D 829C 829B 829A

Katalognr. 829

Hammerslag 14.000,-

Bænk, model 527...

Par lænestole m...