Peter Brandes

3 litografier, Kompositioner, 41/60, signeret og nummereret med blyant, erhvervet hos Galerie Moderne Silkeborg, 32 x 24/CD

Katalognr. 934

Hammerslag 1.200,-

Sigrunn Asbjørg

Blåvand Fyr, ol...

PH5

Loftsbelysning, ...