Peter Brandes (f.1944)

Komposition af 3 stykker pergament opklæbet på lærred, tusch og vandfarve, hver især signeret og dateret, 30 x 75/CD

Katalognr. 248

Hammerslag 3.400,-

Per Buk (f. 1969)

Komposition med ...

Gitte Buch (f. 1954)

Komposition, oli...