Peter Tom-Petersen (1861-1926)

Udsigt fra Godsforvalterboligen Brahetrolleborg med landpost og hund, olie på lærred, 63 x 106, proveniens – tidligere hidhørende kunstnerens barnebarn

Katalognr. 632

Hammerslag 2.200,-