Piet Hein & Bruno Mathsson

Elipsebord, sortlakeret plade, med ben af stål, plade med brugsspor samt ridser, enkelte afskalninger på sarg, 180 x 120 x 71 cm., produceret hos Fritz Hansen

Katalognr. 299

Hammerslag 1.500,-

Arne Jacobsen

4 konferencestol...