PH 3/2, overskærm af gullakeret metal, manglende underskærme, stemplet PH-3 samt patineret, fatningshus af patineret messing, baldakin af bakkelit, med brugsspor, ridser og enkelte buler, dia. 32 cm.

Katalognr. 284

Hammerslag 3.000,-

Lampebord af pal...

PH Bombardementk...