PH 3/2 bordlampe, stamme messing, med rødlakerede skærme, fremstår med lidt skævhed på topskærm samt ridser på stamme/fod, produceret hos Louis Poulsen

Katalognr. 32

Vurdering 6.000,-

Gilbert Metenier

Vase, ca. 1920,...

Art Deco bronzefigur

Hjort, sign. V....