PH4 loftsbelysning, senere hvidlakeret metal, produceret hos Louis Poulsen, fremstår med brugsspor samt krakeleringer

Katalognr. 683

Hammerslag 300,-

Par PH4 loftsbel...

Poul Volther for FDB

Daybed af bøget...