Koglen, lameller af kobber, dia. 84 cm., fremstår med lidt brugsspor, minimale ridser m.m., produceret hos Louis Poulsen

Katalognr. 775

Hammerslag 21.000,-

PH 4 1/2 /4, lof...

Par lænestole, ...