Poul Volther for FDB

Daybed af bøgetræ på tilspidsede ben, stemplet FDB, fremstår med brugsspor, 190 x 80 x 34 cm.

Katalognr. 684

Hammerslag 900,-

PH4 loftsbelysni...

HAY

Standerlampe af ...