Preben Hornung (1919-1989)

Komposition med personer, betitlet April dagene cirkus paa vej, kul, oliekridt og vandfarve på papir, signeret i monogram, dateret 1976, 44 x 57 /CD

Katalognr. 220

Hammerslag 3.000,-