Tage Klint og Aage Petersen for Le Klint

Teleskopstanderlampe, model 328, sortlakeret metal og messing, med plisseret skærm, fod med lidt ridser/ brugsspor, h. 130 x 177 cm.

Katalognr. 170

Hammerslag 950,-