Thomas Pedersen

Stingray gyngestol, model 3500, hvidt formstøbt kunststof, stel af forkromet metal, produceret hos Fredericia Furniture, fremstår med lidt brugsspor samt overfladeridser, 120 x 100 x 85 cm.

Katalognr. 152

Hammerslag 3.200,-

Kontrastpendel, ...

Erik Kirkegaard

Armstol, teaktr...