Thorvald Niss

Parti fra Egeskov Slot, olie på lærred, i pragtramme af forgyldt udskåret træ, fremstår med 1 afskalning på lærred, 45 x 67

Katalognr. 684

Hammerslag 2.000,-

Køer på eng, o...

Fritz Syberg

Studie af køer,...