Thorvald Petersen og Alex Andersen

2 malerier, havnepartier, olie på lærred, begge signeret, 54 x 87 – 55 x 99 cm.

Katalognr. 928

Hammerslag 0,-

Per Jensen m.m.

3 malerier, part...