Troels Trier (f. 1940)

Moonlightserenade samt HAN, 2 litografier, sign. og nummeret med blyant, 181/1000 og 2/1000, 29 x 39 og 39 x 29/CD

Katalognr. 313

Hammerslag 1.500,-

Thomas Pedersen

Stingray gyngest...