Ubekendt keramiker

Skål af blåglaseret stentøj, med enkelte stregdekorationer, signeret ME, dia. 17 cm.

Katalognr. 453

Hammerslag 200,-

Kgl., Krakelé

Bonbonniere samt...

Famille Rose

3 tallerkner sam...