Ubekendt kunstner, 1700/1800-tallet

Fornem herre, olie på lærred, senere opsat på plade, fremstår med flere reparationer/retoucheringer samt krakeleringer, usigneret, 63 x 62

Katalognr. 503

Hammerslag 1.500,-