Ubekendt kunstner, 1800-tallet

Jesus korsfæstelse med sørgende Maria Magdalena, usigneret, olie på plade, 55 x 37

Katalognr. 697

Hammerslag 2.000,-

Frantz Landt

Marine med skibe...