Djævlen lokker Skønjomfruen i fordærv, akvarel på papir, utydeligt signeret samt PINX, 12 x 16

Katalognr. 676

Hammerslag 300,-

Anders Zorn

Selvportræt i u...

Håndkoloreret tryk

Karikaturtegning...